Kuruluşumuz

Aile şirketi olan firmamız; Talip AKGÖNÜL tarafından 27.10.1980 tarihinde kurulmuştur; Oğulları Mustafa AKGÖNÜL ile Abdullah AKGÖNÜL yönetimi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Çorum, Amasya, Yozgat, Çankırı ve çevre sınırları dahilinde 1500’ün üzerinde işyerine hizmet vermektedir. Tüm bu hizmetler konularında uzman çalışanlarımız tarafından uygun olarak yönetilmektedir.

Vizyonumuz

Gıda, sanayi, İnşaat başta olmak üzere farklı sektörlerde yatırımlarını çeşitlendirme ve karlı yatırımların yatırımcısı olma yolunda hedeflerini büyüten, gelişme potansiyeli yüksek projelere yatırım yaparak istikrarlı bir büyüme grafiği çizme vizyonunu benimsiyor. Yeni stratejisi doğrultusunda yeniden yapılandırılan şirket, mevcut ve gelecekte var olacak tüm iştiraklerine artı değer katmayı hedefliyor.

Hızla değişen pazar dinamikleri ve piyasa beklentilerinin doğurduğu iş fırsatlarını değerlendirebilen, esnek, yenilikçi ve hızlı bir organizasyon yapısına sahip bulunuyor. Aynı zamanda küresel pazarda yer almaya istekli ve cesaretli girişimcileri de finansman olanaklarıyla destekleyip yönlendirerek Türk ekonomisine ve girişimcisine katkı sağlamayı misyon ediniyor.

Yönetim Kadromuz

Mustafa AKGÖNÜL

Genel Müdür

  • mustafaakgonul@gonultoptan.com

Abdullah AKGÖNÜL

Muhasebe ve Finans Müdürü

  • abdullahakgonul@gonultoptan.com